O nás

Rádi bychom Vás seznámili s historií naší firmy. Začali jsme v roce 2010 otevřením kamenné prodejny v Ostravě, kde jsme se specializovali na komplexní stínící techniku obsahující látky, nosnou stínící techniku a šicí dílnu. Postupem let jsme vybudovali náš špičkový pracovní tým, který zpracovával zakázky tvz. „na klíč“. To je od zaměření interiéru, poradenství, návrhu, realizace a montáže.

IMG_20211001_142836_6

Poptávka po našich produktech překročila hranice regionu a proto jsme v roce 2012 vytvořili náš první e-shop a v roce 2018 založili společnost NOVADECO s.r.o.. V tu dobu jsme se začali plně soustředit na turbulentní rozvoj firmy a tím i nárůst zakázek. Pozornost jsme věnovali i rozšíření účetního oddělení, IT specialistům, skladovým zásobám a především rozšíření systému TQM.  

Rozvoj firmy byl tak veliký a rychlý, že nám prostory v Ostravě byly brzy malé a přemístili jsme se do haly v Rožnově pod Radhoštěm. Zde máme dostačující prostory pro kanceláře, sklad, expedici, výrobní prostor a showroom s prodejnou.

Nyní se soustředíme na výběr kvalitních dodavatelů zboží z tuzemska, ale i z okolních států. Naši designeri úzce spolupracují na vývoji nových produktů a řídí se nejnovějšími trendy.

V posledních letech také spolupracujeme se společností  Prusa Reserch a.s. a některé produkty si sami vyrábíme pomocí 3D tisku.

Bez názvu_4s_1

Nyní pracujeme na vývoji nových motorových kolejnic ovládaných systémem pro inteligentní domácnost, které budou plně korespondovat s nejnovějšími náročnými trendy.

Rozumíme tomu, co nabízíme a velice rádi Vám poradíme. Kontaktujte nás prosím na +420 602 681 999, info@kovovegarnyze.cz.

 

Těšíme se na Vaše okna, tým kovovegarnyze.cz.